Apie projektą

G.D. Kuverto g. 15, Neringos sav., Neringa

Puiki vieta poilsiui

URBO Namai įsikūrę strategiškai puikioje ir ramioje vietoje, ant kalno, tarp Nidos centro ir Baltijos jūros, atokiau nuo turistų šurmulio. Galėsite mėgautis visais kurorto siūlomais privalumais. Vaizdingu pėsčiųjų taku per pušyną Baltijos jūrą ir Urbo kalną pasieksite tik per 10 minučių, o Nidos centrą ir Marias per 15 minučių.

NAUJAS PROJEKTAS NIDOJE

URBO Namai – tai naujos statybos projektas, energetinės A klasės naudingumo būstai, kurie suprojektuoti atsižvelgiant į vietovės klimato ir pastato naudotojų reikmes, todėl energijos suvartojimas itin mažas.

Galite rinktis iš trijų korpusų, keturiasdešimties įvairaus dydžio apartamentų su mansardomis ar galimybe įsirengti židinį. Tikrai rasite apartamentus būtent sau! Projektas bus įgyvendintas su daline apdaila. Galimas tarpininkavimas įgyvendinant dizaino ir pilnos apdailos sprendimus.

Būsto infrastruktūra išvystyta atsiliepiant į gyventojų poreikius: uždaras vidinis kiemas, erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, aplink pajūrio pušynai su dviračių bei pėsčiųjų takais. Puikus pasirinkimas Jūsų kokybiškam poilsiui!

Projekto eiga

URBO Namai – anksčiau čia buvę ,,Nidos Rūta” poilsio namai, kurie džiugino ne vieną Nidos svečią. Šiandien šią vietą prikeliame naujiems prisiminimams.

URBO Namai – anksčiau čia buvę ,,Nidos Rūta” poilsio namai, kurie džiugino ne vieną Nidos svečią. Šiandien šią vietą prikeliame naujiems prisiminimams.

2020m.

Vasarį – gegužę griovimo ir teritorijos paruošimo darbai.

2020m.

Rugpjūtį pamatų įrengimo pabaiga.

2021m.

Baigiami statyti URBO namai Jums.

Works with AZEXO page builder