Privatumo nuostatos

Gerbiame ir saugome kiekvieno Jūsų privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus duomenis.

Jūsų asmens duomenų valdytojas

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Delta Projektų Valdymas“. Mūsų kontaktiniai duomenys yra Pievų g. 7, Priekulė, LT-96345 Klaipėdos r., Lietuva, el. paštas – info@urbonamai.lt.

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Pateikdami mums užklausas šioje svetainėje jūs mums perduodate savo asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono numerį ir elektroninį paštą. Tokiu būdu Jūs duodate mums sutikimą rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, kad mes galėtume suteikti savo paslaugas ir pateikti informaciją Jums patogiausiu būdu.

Siekdami pagerinti šios svetainės veikimą ir palengvinti jos naršymą, slapukų (angl. COOKIES) pagalba renkame duomenis apie jos lankytojus.

Visi surinkti duomenys apie jus nebus perduodami jokiems tretiesiems asmenims ir bus naudojami išskirtinai tik Jūsų pateiktos užklausos vykdymo tikslais.

Asmens duomenų saugojimas

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų duomenis saugosime 6 mėnesius po Jūsų duomenų pateikimo svetainėje dienos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę:

 1. gauti informaciją apie mūsų tvarkomus Jūsų asmens duomenis, iš kur ir kokiu būdu asmens duomenys yra surinkti bei kokiu pagrindu mes juos tvarkome;
 2. kreiptis su prašymu pataisyti savo asmens duomenis, sustabdyti jų tvarkymą, atšaukti savo duotą sutikimą rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, sunaikinti juos, jeigu duomenys yra neteisingi, nepilni arba netikslūs, arba jeigu jie daugiau nėra reikalingi tiems tikslams, kuriems buvo surinkti. Tokiu atveju Jūs turėtumėte pateikti prašymą, kurį gavę mes patikrinsime pateiktą informaciją ir imsimės reikalingų veiksmų. Mums labai svarbu, kad mūsų turimi Jūsų asmens duomenys būtų tikslūs;
 3. kreiptis su prašymu sunaikinti asmens duomenis ar sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti aukščiau nurodytais tikslais arba dėl teisėto intereso, kurio siekia mes arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys; Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šiomis Privatumo nuostatomis arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@urbonamai.lt .

Slapukai

Slapukai (angl. cookies) – Slapukas yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kurį Jūsų sutikimu mes įrašome į Jūsų naršyklę arba standųjį Jūsų kompiuterio diską. Siekdami skirtingų tikslų, naudojame skirtingus slapukus. Slapukai taip pat padeda mums atskirti Jus nuo kitų interneto svetainės naudotojų, taigi užtikrina malonesnę Interneto svetainės naudojimo patirtį ir leidžia tobulinti Interneto svetainę.

Dauguma naršyklių leidžia atmesti visus slapukus, o kai kuriose naršyklėse yra galimybė atmesti tik trečiųjų šalių slapukus. Tad Jūs galite pasinaudoti šiomis galimybėmis. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį Interneto svetainės naudojimui, ir be slapukų Jūs negalėsite naudotis visomis Interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis.

Savo svetainėje naudojame toliau apibūdinamus slapukus:

 1. Adform.Net
 2. Track.adform.net
 3. Doubleclick.net
 4. google.com
 5. www.google.com
 6. googleadservices.com
 7. linkedin.com
 8. ads.linkedin.com

Kaip išjungti slapukus?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad slapukus priimtų automatiškai. Turėdami informacijos, kaip ir kam jie naudojami, galite apsispręsti, ar slapukus pasilikti, ar juos naršyklėje išjungti. Dauguma naršyklių leidžia Jums valdyti slapukus per jų nustatymų parinktis. Jei nenorite priimti slapukų, savo naršyklėje galite pasirinkti nustatymą nepriimti visų slapukų arba siųsti įspėjimą, kai yra sukuriamas slapukas. Norėtume įspėti, kad atsisakę slapukų galite netekti galimybės naudotis kai kuriomis funkcijomis.

Nenorėdami gauti slapukų, galite nustatyti savo naršyklę atmesti visus slapukus arba siųsti įspėjimą, kai yra sukuriamas slapukas.

Šios nuostatos gali būti keičiamos be atskiro pranešimo, nes laikomės slapukų naudojimą reglamentuojančių teisės aktų ir atsižvelgiame į visuotinai priimtą su slapukų naudojimu susijusią praktiką.

Šioms privatumo nuostatoms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šių privatumo nuostatų kilę ginčai bus sprendžiami derybomis, o joms nepavykus – Lietuvos Respublikos teismuose.

Works with AZEXO page builder